Megoldott

Köztéri WC és miegymás

A Margit híd budai hídfőjének déli oldalán feltételezhetően emberi ürülék és égés nyomok találhatóak a híd támfalán.
Vajon milyen rendszerességgel járják körbe a hídfőket?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2805)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A bejelentés nem tartozik Társaságunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a jelzett helyszínen szeptember 8-án az égésnyomokat eltávolította a Budapesti Közlekedési Központ, az FKF Nonprofit...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem járok arra napi szinten, szóval nem tudom, de megpróbálok a napokban eljutni oda.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendeződött a dolog?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2805)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Minden dunai hídon hídmester végzi a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ez a probléma szintén a fővároshoz tartozik, esetleg a BKK hatásköre. Kérem, továbbítsák nekik a levelet, mi is jelezzük feléjük a gondot.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kelemen László utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ürülék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos, szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére