Megoldott

Szeméthalom

Mindenhol kellemetlen látványt nyújtana, de egy ennyire frekventált helyen különösen figyelni kéne, hogy ne forduljon elő ilyen.

Helyszín: Angelo Rotta rkp.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő helyszínről a hulladékot elszállítottuk.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2804)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy észrevételük az FKF Zrt. illetékességébe tartozik...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ez a gond a BKK, esetleg ÁNTSZ hatásköre. Kérem, jelezzék feléjük, mi is továbbítjuk nekik a problémát.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemeteszsákok Völy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt zöldterület, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére