Megoldott

Forgalmon kívüli autó

Már évek óta elhagyatottan áll egy autó a Szentmihályi út 15. előtt. Jó ideje már rendszám nélkül. A kék zacskóban valószínűleg a Közterület Felügyelet felszólítása/büntése található, de ahhoz sem nyúlt már hónapok óta senki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    tényleg eltűnt -> megoldva
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pl.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mit néznél újra? Hogy ott van-e még?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért én újra nézném.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két sorsára hagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogellenes közterület használat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére