Megoldott

Elhanyagolt növényzet

Anonim Járókelő

Az elhanyagolt növényzettől nem látszik a 30-as övezetre figyelmeztető tábla Az Árpádföldi út - Monoki utca kereszteződésénél.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszavágták azóta a növényzetet?
  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    minek is...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több, mint 1 hónap eltelte után - az illetékesek biztató levele ellenére - sem történt semmilyen változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. Az egyirányú utca és a 30-as zóna közlekedési táblákat takaró növényzetet (Árpádföldi út - Monoki utca kereszteződés) nem vágták vissza.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A 30-as övezetre figyelmeztető tábla előtti növényzetet visszavágták.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, hogy az egyirányú utca és 30 - as zóna közlekedési táblákat takaró növényzetet vágja vissza, a táblák láthatósága miatt.

    M...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanády Miklós
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére