Megoldott

víznyelő probléma

A Mester utca Tinódi utca sarkán eldugult víznyelők miatt eső után tenger.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. Munkatársaink a víznyelőrácsokat kitisztították.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönet a gyors válaszért, javítva! :/
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő !

    Ezzel a problémávak keresse a Főváros i Csatornázási Műveket.Az FV Zrt ebben nem illetékes !

    Albert Zoltán FV Zrt diszpécser
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Megsüllyedt burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Homolai Dóra
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Máriássy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére