Megoldott

vízművek hibajavítás során szétbarmolta az utat és járdát

Egy két hete a vízművek csőtörést hárított el , utána meg szétbarmolta az utat ami megsullyedt a járda meg teljesen elteroen lett visszarakva. A visszarakott burkolat szana szet tort. Ki vette ezt át? Az önkormányzat?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma?
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Felháborító, hogy nem csinál semmit a vízmű, a lyuk meg egyre nagyobb!!!
    Kérem lehetőség szerint ismét felszólítani őket!
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T.bejelentő

    A süllyedés kivizsgálása folyamatban van !

    Albert Zoltán FV Zrt diszpécser.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vizes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gyökér utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére