Megoldatlan

Lengő menyasszonyi fátyol a JELZŐLÁMPÁN!!!!

Már egy nap óta lengedezik egy elhagyott menyasszonyi fátyol a forgalmi jelzőlámpáról,csak nehogy megismétlődjön Izodora Duncan sajnálatos balesete!!!!!Talán jobb lenne onnan leszedni??!!!!!!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha volt is, már nincs.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a fátyol?
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép a helyes, a mobilról beküldött bejelentések néha elcsúsznak.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2794)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján intézkedünk a j...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen a Bogdáni út-Szentendrei út kereszteződése látható-úgy ahogy, de a térképen nem az van jelölve. Hol van ez a fátyol pontosan? Ne nehezítsük a munkájukat:)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh István Úr!

    Szeretném tájékoztatni, hogy bejelentését az illetékes Budapesti Közlekedési Központi Zrt. felé továbbítottuk.

    Üdvözlettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Balogh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csalma utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Reklám közlekedési táblán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Halott galamb

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére