Megoldatlan

Játszótéren beszakadni készülő fedlap

Anonim Járókelő

A játszótéren egy (valószínűleg a vízcsap) fedlapja besüllyedt, és balesetveszélyessé vált. Idő kérdése, hogy mikor szakad be valamelyik gyerek alatt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A 'pin' helyén nem található játszótér, ha pontosabban lenne jelölve a kép helye szívesen megnézném, hogy történt-e előrelépés az ügyben.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kukásautó hajnalban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kastaly Áron
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zajszennyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Káposztásmegyeri út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére