Megoldatlan

Favédő fémrács

Mivel engedélyezett 2 fa között az úttest szélén (ami persze jobb lenne ha füvesített zöldterület lenne) a parkolás, a fák védelme érdekében fém védőrácsot helyezett az illetékes a fák törzse köré, hogy a parkoló autós figyelmetlenségből ne hajcson neki a fának. Nos az ötlet jó, de sanjos a kivitelezés kontraprodukttív, a nem jól elhelyezett és stabilan rögzitett védőrácsok megdőltek és a védendő fák kérgét felsértették, tól magassak és szükek, így igazából csak kárt okoznak a fák törzsében, ami a leg érzékenyebb része a fának, ha sérül, nehezen gyógyul be, bejutnak a kórokozók, és a fa elpusztul... kérem gyorsan intézkedjenek, mert egyik fa már nagyon sérült, a többi sérülése pedig csak idő kérdése. Remélem még menthető a sérült fa.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Erőmű u. 4-6

Hozzászólások

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    ok, nem kell eltávolítani, de legalább rögzítség megfelelően
    köszönöm
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.03.22. 17:49 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére