Megoldott

Kátyúk

Kátyúk a Magyar Tudósok körútján.

Probléma helyszíne
Budapest Magyar tudósok körútja 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sélley Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válaszát a PDF tartalmazza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Kátyuk, igen vannak... de mi az ott az út mellett?!? Iszonyat ellentét látható a képen, az út melletti sáv tiszta kosz, piszok, szemét, elbúrjázott növényzet, kitaposott fű... ez ki felelősége? A hátt...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére