Megoldott

Sáros kerékpársáv

A tavaly nyáron elkészült Dráva utcai kerékpársávon áll a sár. Kérem, hogy takarítsák le és a jövőben figyeljenek rá, hogy ne itt gyűljön össze az útról letolt szemét. Hasznos lenne az út vízelvezetését is felülvizsgálni, mert rendszeresen megáll rajta az esővíz.

Probléma helyszíne
Budapest Dráva u. 18-22

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gerlits Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg tisztább lett a kerékpársáv, bár látszik rajta, hogy van valami probléma a vízelvezetéssel. Nem minden úttesten áll meg a szemét minden nagyobb eső után.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín takarítását
    elvégeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín takarítását
    elvégeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közutak takarítása a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. hatáskörébe tartozik.
    A Dráva utca vízelvezetését felülvizsgáltuk és megállapítottuk, hogy a víznyelők a hossz-esésnek
    me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gerlits Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hét alatt nem sok minden változott, legfeljebb szárazabb lett.
  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Én még egy vörös szőnyeget is javasolnék letenni. :) Egyébként ezt a Dráva utcát is úgy elcseszték ahogy csak lehetett. Forgalomtechnikai problémák tömkelege. Egyébként minek oda kerékpársáv? Anélkül...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Gerlits Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére