Megoldott

Óriási kátyú

Ez már nem is kátyú, inkább kráter vagy gödör. A kisebbik testvére meg ott van mellette kb. 10 méterre. Jól megvannak kettesben, de hamarosan jönnek az újabb testvérkék is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 193

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a XI. kerület Kondorosi utat nem üzemelteti.

    A jelzett út burkolatának javításával kapcsolatban intézkedni a Budapest Főváros XI. kerület Önkormán...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Arra jártam, és örömmel láttam, hogy javították az aszfaltot. Köszönjük a kátyúzást!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére