Megoldott

Kiégett utánfutó

2012. év végén gyulladt ki a Várna utca Fogarasi utcához közeli részén. Sokáig állt kiégve az eredeti helyén, majd az idei évben áthúzták a Várna utca és a Tábornok utca kereszteződéséhez. Szépen lánccal ki van kötve a fához.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték az utánfutót.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tegnapi lomtalanításkor elvitték a felépítményt, így már "csak" az alváz van a fához kötve.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére