Megoldott

Adjunk egy kis elsőbbséget!

Tisztelt Illetékes!

Ez a tábla mit jelent, itt csak egy kis elsőbbséget kell adni?

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Nobel-díjasok útja

Hozzászólások

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    A ott szabálytalanul parkoló autókat pedig senki észre sem veszi... ilyenek vagyunk Mi.
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a példaértékű gyorsaságú megoldást!

    Sajnos láttam itt-e miatt már több problémát
    1. egy kisebb csattanást, de az inkább figyelmetlenség volt, illetve a káosz miatti visszatolatás.

    2. Kollég
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla cseréjére és az előírás szerinti magasságba helyezésére a szükséges intézkedést megtettük.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Plusz vagy a bejelentő nagyon magas, vagy az oszlop túl alacsony :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem látható zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére