Megoldatlan

Hóeltakarítás

A "szokásos" problémával jelentkezem.
A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A képeken látható, hogy igény az lenne rá, vannak nyomok.

Az FKF Zrt. álláspontja szerint ez nem hozzájuk tartozik, hanem a MÁV területe.
Ma reggel egy ember takarított arra, ennek a résznek a kivételével.
Az aluljárónak az Etele tér felőli vége sem volt takarítva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsó Beregszász út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A természet oldotta meg, nem a felelős.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szép volt a MÁV Zrt. válasza, de a problémát ismételten a természet oldotta meg, nem a felelős.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk a Területi Ingatlankezelési és Zöldövezet Karbantartó Osztály részére, a jelzett terület megtisztítása és csúszásmen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Meg mindig a Keleti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére