Megoldott

Hengermalom úton összegyűlt koszréteg

A Hengermalom úton jól látható a kerékpársávon összegyűlt koszréteg. Kedves illetékesek, mi, kerékpárral közlekedők szeretnénk télen is használni a kerékpársávokat, de ehhez az kell, hogy időnként letakarítsák őket!
Előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hengermalom út 7-13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Arról nem is beszélve, hogy ha a közelbe építkezés folyik, gyakrabban kéne tisztítani az utat.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    A közelben villamospálya építése zajlik, most ez indokolhatja a gyülekező salakanyagot. Az ez előtti koszréteget nem tudom mi okozta, de egyetlen gépi sepréssel nem sikerült megoldani. Lehetne úgy, ho...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát szerintem ez nem tiszta. Ilyen homokos úton könnyen eleshet egy biciklis.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem vészes a helyzet, de sosem volt tiszta. Kérem, hogy legyen megoldott.
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijelentem, hogy ez nem megoldott, nem megoldás! 2018. március 15-én (azaz munkaszüneti napon) ezen szilárd burkolatú út gépi seprése, locsolása és mosása (gépi úttisztítása) nem történt meg!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyenként jobb, rosszabb az állapot. Kétségtelen, hogy inkább jobb a helyzet, de ez az állapot az elmúlt időszak időjárásának is betudható… Azért nagyon köszönöm, hogy megpróbálták!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín takarítását
    március 15-én elvégeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    faleveles kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltört pumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Árasztó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére