Megoldott

Óriáspocsolya a Műegyetem rakparton

A Műegyetem rakparton a Bertalan Lajos utcai kereszteződés előtt (pont ahol véget ér a parkolósáv) egy nagy pocsolya terpeszkedik eső esetén, úgy az autóúton, mint a járdán/padkán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést!
  • Andrássy Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, most már rendezettebb sokkal, nem áll meg a víz, ki lett szélesítve és a bringa utat is rávezették.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom sajnos, nem járok mostanában arrafelé..
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam, hogy ezt itt átépítették. Megszűnt a pocsolya?
  • Andrássy Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük lesz valami, 2015 fele már elment, az úthoz még nem nyúltak.
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    kedves Kristóf! csak egy apró megjegyzés: a legközelebbi _autóút_ az M0. szerintem az úttestre gondoltál.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2763)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján felkértük a Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére