Megoldott

Hatalmas kátyú az uszoda előtt

Belefér egy kövér macska, és még nyújtózkodhatna is!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    Jarokelo Budapest 00027616

    Levél tartalma
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk Önt, hogy a bejelentésében írt, Budapest XI. ker. Somlói út 37/b. számú ingatlan előtti útszakasz nincs Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válaszát a PDF tartalmazza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebből a válaszból számomra csak egyetlenegy dolog világos: hogy ebben a városban hatalmas a káosz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a XI. kerület Kondorosi utat nem üzemelteti.

    A jelzett út burkolatának javításával kapcsolatban intézkedni a Budapest Főváros XI. kerület Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Haraszt utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szent Adalbert tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére