Megoldatlan

Balesetveszélyes gyalogátkelő és takarítás hiánya

Anonim Járókelő

Pár éve lezárták a Frankel Leó utat összekötő aluljárót, ekkortól csak gyalogátkelőn lehet átjutni az út túloldalára, valamint innen közelíthető meg a villamosmegálló is. Na most ezen gyalogátkelőn átkelni elég nehéz és főleg balesetveszélyes, a képeken úgy ahogy látszik. A szemem láttára esett ki majdnem egy tolókocsis úr a székéből, mert beakadt az első pár kereke az út/pálya/járdahibába, majd ezután egy hölgy esett el majdnem, mert fel van gyűrődve az aszfalt (vagy a villamospanel?). Nem az emberekkel van a baj, hanem a nemtörődömséggel. Ugyanez elmondható a takarítás hiányáról, ami a képeken is látszik, kőtörmelékek, kavicsok, por jellemzi a Margit körút ezen szakaszát, de ez csak a villamospályára igaz, ami egyébként is borzalmas állapotban van. Mindenki örülne, hogyha valaki feltakarítaná a pályát, ugyanis esőzéskor egy nagy sárpocsolya a terület.

Remélem mihamarabb megteszik ezügyben a lépéseket, ezúton köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Kátyú"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A krátereket kicsit betömködték aszfalttal, kisebb-nagyobb sikerrel.
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta valami javulás a környéken?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényképezéskor hozzám lépett egy nő ezzel kapcsolatban, és panaszkodott, hogy a II. kerületi önkormányzat nem tesz semmit, pedig folyton levelezik velük. Akkor Balaton Balázs vagy hazudik, vagy nem tu...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2757)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A 4-6-os villamosvonal budai hídfőjéné
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • bácsi Kazi hozzászólt a bejelentéshez.

  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Borítékolom a választ: Majd a fonódó.....
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Nagyméretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hankóczy Jenő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kátyú az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogosokra is veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére