Megoldatlan

Sehol egy szemetes

Az átépített és nagy garral átadott Ferenciek terei aluljáróba egyetlen szemetes se jutott, eddig.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fővárosnak megküldve.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a fővárosi aluljárók műszaki üzemeltetését 2011 novembere óta már nem Társaságunk látja el.

    Az FKF Nonprofit Zrt. c...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos kedves Zsuzsa nekem is az a tapasztalatom, hogy nekünk kell jelezni mindent. A kerületi közterület felügyeletek sem illetékesek az aluljárókban, hanem itt is a fővárosi közterület, valószínűleg...
  • Jándi Zsuzsa hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt úgy kell érteni, hogy minden fővárosi aluljáró, közterület a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. kezelésében áll, vagyis ők döntik el hova, milyen, mennyi szeméttárolót helyeznek el. Így van?
    Vagy
    ...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2752)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a bejelentést a Fővárosi Közterület-fen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Jándi Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem takarított utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Belvárosi szemetes közterületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére