Megoldott

Elmaradt Takarítás

Tisztelt Cím!

A II. Rákóczi Ferenc úti bicikliúttal kapcsolatos bejelentésemre (http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2286/ii-rakoczi-ferenc-uti-bicikliut) érkezett válaszuk óta 46 nap telt el, ám a legegyszerűbben kivitelezhető feladat a takarítás azóta sem történt meg. Kérem, végezzék el a szükséges takarítást!

Képek: http://1drv.ms/1uDtUbv

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő útszakasz takarítását elvégeztük.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az említett területen a ker...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig tele van hordalékkal :(
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mindenekelőtt szíves elnézésüket kérjük az elhúzódó válaszadásért.

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2748)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2748)” tárgyú elektronikus levelüket nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az illeték
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére