Megoldott

Takarításra Váró Kerékpárút

Tisztelt Cím!

Csepelen, az Ady Endre út 110-116 számok előtti bicikliút felhordott kaviccsal szennyeződött. A Kossuth Lajos utca 52-ből pedig homok folyt a bicikliútra a múltkori esőzés során. Kérem, mihamarabb végezzék el a szükséges takarításokat!

Képek: http://1drv.ms/1uDmK76

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.10.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő kerékpárutat már több alkalommal is megtakarítottuk, utoljára a múlt pénteken és ma tisztí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítást mind a két bejelentett helyszínen elvégezték!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítást mind a két bejelentett helyszínen elvégezték!
  • Czopyk Erzsébet Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze hogy nem, teljesen igaza van. De a házunk előtt (lakótelepi panel) alkalmanként összeszedem a szemetet, rászólok a csikket hajigálókra, a lépcsőházban összeszedem a szétdobált szórólapot, újság...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt eczopyk!

    Nem hiszem, hogy a kerékpárutak kezelése a rajta közlekedő kerékpárosok feladata lenne. Tudtommal a BKK az út fenntartója, így az ő feladata a rendbetétel. Hozzászólása kapcsán ar...
  • Czopyk Erzsébet Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk neadjisten a kerületi biciklisták is megfoghatják a seprűt.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére