Megoldott

Digitális kijelző nem működik

A kereszteződésben található digitális kijelző már jó ideje nem működik. Vártam egy ideig, hátha megjavítják, de hiába, ezért most feltettem.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 74

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajátságos megoldást választottak: leszerelték a kijelzőt. Talán majd egyszer visszateszik!
  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték a táblát. Nem tudni, hogy végleg-e, vagy csak javítani vitték el. Talányos!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Hatalmas lehet a probléma, ha már egy hónapja "dolgoznak a megoldásán", és még mindig nem jöttek rá!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D3C281.874A9CA0]

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük tájékoztatását.
    A probléma megoldásán dolgozunk.

    Tisztelettel!

    Kelemen Viktória
    műszaki asszisztens
    Tel.: +36-1 451-6571

    Látogassa meg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Hahó, illetékesek! Még mindig nem működik a kijelző, és már megint eltelt egy hónap!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Vastag jégréteg az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Farkastorki út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére