Megoldatlan

Dől, dől, eldőlt(?)....

No comment, a kép mindent elmond, még a pontos helyszínt is... :)

2015.03.31. - Ezt az utcatáblát is eltüntették... ugyanis a helyreállítás az elvitelt, majd a csendes felejtést jelentette....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt az utcatáblát is eltüntették... ugyanis a helyreállítás az elvitelt, majd a csendes felejtést jelentette....
  • Kelemen Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, csak elvitték felújítani a Rákosmente Kft. szakemberei és hamarosan visszahelyezik, szépen, újrafestett állapotban. (Csak vicc volt, ez volt az egyszerűbb megoldás, mielőtt még valakire rádőlne)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem!
  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Rákosmente Önkormányzata: Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét.
    A szükséges intézkedéseket megtesszük.
    Az utcanévtábla helyreállításáig kérjük szíves türelmét.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A fura az, hogy a tábla hűlt helye véleményem meg van... Ez most szintén megoldva?...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, a helyreállításra került a tábla?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét.
    A szükséges intézkedéseket megtesszük.
    Az utcanévtábla helyreállításáig kérjük szíves türelmét.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    501. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Rozsdaboglya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos László
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcanév táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Erdész József utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére