Megoldott

Szuronyok a padkán

Feltehetőleg a padkán lévő növények védelmében ástak le vasrudakat a szegély mellé. Ha véletlenül ráesik valaki gyalogos, kerékpáros vagy motoros, akkor az illetőt simán átszúrja. Életveszélyes! A ráhelyezett PET palackok nem igazán javítanak a helyzeten és ráadásul baromi rondák.

Helyszín: 19. ker. Pozsony utca-Újvidék utca.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pozsony u. 120

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A mai napon helyszíni szemlén felszólítottuk az érintett lakót a szuronyok eltávolítására, aki ennek eleget tett.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros XIX. kerület Kispesti Polgármeste...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig aktuális. Az Önkormányzat hiába jelzett itt vissza, semmi történt az ügyben. :-(
  • Jakab Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. Hamarosan fel fogjuk szólítani a lakót a balesetveszélyes, szabálytalan állapot megszüntetésére.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros X...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Mikes utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére