Megoldatlan

Hiányzó útjelzőtábla

A Margit krt-Margit utca-Mecset utca kereszteződésben már többször életveszélyesen előztek meg, amikor a Margit híd felől haladtam kerékpárral a Mecset utca felé. Úgy vélem, hiányzik egy kék útjelző tábla, amelyből egyértelműen kiderülne, hogy a jobb szélső sávból egyenesen a Margit utcába és a Mecset utcába lehet továbbhaladni. A másik két sáv a Margit krt-ra vezet. Az autósok nagy része (úgy tűnik) azt hiszi, hogy csak a Margit utcára vezet a jobb szélső sáv. Remélem, lesz eredménye a kérésemnek, előre is köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 5

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes szerint a tájékoztatás megfelelő.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentéséve kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A Margit körút - Török utca - Ankara utca csomópontra vonatkozó, a sávonkénti továbbhaladási irán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Faragó Lilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére