Megoldott

Hiányzó Szemetes - Szilvafa utca

Tisztelt Cím!

A 38-as, 138-as Szilvafa utcai (Lakihegy, Cseresznyés utca/Campona Felé) buszmegállójából eltűnt a szemetes. Kérem, pótolják a hiányosságot!

Képek: http://1drv.ms/1uwNJB0

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.08.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő helyszínen a tartályt pótoltuk.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét!

    Főváros...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKF Kulaolvadmány a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent Imre tér H (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére