Megoldott

Beszakadt aknafedlap

Az aknafedlap beszakadt. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 163

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték. Megoldva.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Helyszíni bejárásunk során megállapítottuk, hogy a Szentmihályi úton, az Asia Center feltáró útjánál a Diego üzletház előtti járdában,
    (Szentmihály úti oldal) két forgalomtechnika
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre ennyi változott.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését! Az Ön által küldött levél feldolgozását megkezdtük és rendszerünkben 18ERK0004387 érkeztető számon érkeztetve lett.

    Ez egy automatikusan generált levél, k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla ki fog dőlni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bocskai utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Táblák oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dugonics utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pázmány Péter utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére