Megoldatlan

Nyitott csatorna

Valami csatorna szerű lyuk van a talajban, de nincs befedve, mert a fedlapja összetört és beleesett a lyukba. Be kellene fedni újra, mert így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 161

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sajnos azonban a problémát megoldani
    nem áll módunkban, mert a jelzett helyszínen található akna nincs
    társaságunk üzemeltetésében.

    Tisztelettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oda került egy bója, de még mindig nyitva van.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig ilyen. Rendkívül balesetveszélyes.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esővíz nem folyik le a csatornába

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Arany János utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lyukas, hiányos fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pestújhelyi út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére