Megoldott

Régi jelzőgomb

A zebránál lévő gyalogos átkelési szándékot jelző gombok elavultak, nincsenek megfelelően rögzítve, illetve a hozzá tartozó tábla is olvashatatlan. Kérem, hogy cseréljék újra! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 139-141

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. Szentmihályi út - Szilaspark utca csomópontban észlelt, rossz állapotban lévő nyomógombokkal és a hozzájuk tartozó tájékoztató táblákkal kapcsolatos bejelentését.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt meg a beígért csere.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. Szentmihályi út - Szilaspark utca csomópontban észlelt, rossz állapotban lévő nyomógombokkal és a hozzájuk tartozó tájékoztató táblákkal kapcsolatos bejelentését.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem nyert.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma megyek arra, megnézem.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még nem cserélték.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. Szentmihályi út - Szilaspark utca csomópontban észlelt, rossz állapotban lévő nyomógombokkal és a hozzájuk tartozó tájékoztató táblákkal kapcsolatos bejelentését....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését! Az Ön által küldött levél feldolgozását megkezdtük és rendszerünkben 18ERK0004386 érkeztető számon érkeztetve lett.

    Ez egy automatikusan generált levél, k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla ki fog dőlni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bocskai utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Táblák oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dugonics utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pázmány Péter utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére