Megoldott

Veszélyes kátyú

Anonim Járókelő

Budapest 19.kerület Vak Bottyán utca állapota kritikán aluli mióta a metrópótló buszok is itt közlekednek,ráadásul már a gyalogosokra is veszélyt jelent az út állapota, mivel pattogtak a törmelékek. Az itt levő házak lassan élhetetlenek, mivel minden kátyúba hajtó autó eseten beleremeg a ház.

Probléma helyszíne
Budapest Vak Bottyán u. 53

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az MKKP passzivistáinak köszönhetően a kátyúkat betömték.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A fotón látható kátyúkat befoltozták az MKKP passzivistái https://www.youtube.com/watch?v=y7tFY8N077U&feature=youtu.be
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma az illetékesek egyeztetéséig biztosan megoldatlan marad.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az M3 metró felújítással kapcsolatosan 2017. november elejétől metrópótló buszok közlekednek a Kispest által kezelt és üzemeltetett Budapest XIX. kerület Vak Bottyán u. Mátyás kir
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az M3-as metró nyomvonalán közlekedő metrópótló autóbuszok által igénybe vett útszakaszon rendszeres ellenőrzést végzünk. Az útvonal állapotát és az útburkolati hibákat folyamatosan felmérjük, vizsgá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús Keresztúri út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére