Megoldatlan

Firkák a belvárosban

Anonim Járókelő

A belvárosban élők és turisták ezrei látják naponta az összefirkált utcabútorokat, falakat.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy az utcabútorok tisztítása nem Társaságunk feladata.

    Az FKF Nonprofit Zrt. tervezett program szerint, ütemezve vég
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére