Megoldatlan

Kerítés állapota

Anonim Járókelő

A Leányka utcai felüljáró és a vasút között van egy játszótér, ehhez tartozik egy igen magas kerítés, mely igen rossz állapotban van. Úgy látszik, nemrég gyomláltak a kerítés mellett, így viszont még balesetveszélyesebb lett, felakadhat rá az ember, kiszúrhatja a szemét. Remélhetőleg ennek kis esélye van, de remélhetőleg azért gyomláltak, mert hamarosan lecserélik a kerítést. Szeretném azt gondolni. Így van?-kérdezem az illetékest. Válaszukat köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kérdéses kerítés melletti gyomlálás nem a kerítés esetleges lecserélése miatt történt, hanem hogy átláthatóbb, rendezettebb legyen a terület. A teljes cseréjét egyenlőre nem tervezzük. Sajnos a kerí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hibás utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Lídia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Utcatábla hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére