Megoldatlan

Nincs járda az Aranylúd utcában!

Balesetveszélyes útvonal az Aranylúd utcában: Gyalogos járda hiánya; Védőkorlát hiánya a kb 1 méter mély szikkasztóárok mellett. Gyalogos (biztonságos) közlekedésre nincs alternatív útvonal. Az úton közlekedik körjáratban a 67-es busz, megállói is itt találhatók. Sötétben, amikor a lomb árnyékolja a közvilágítás fényét, még veszélyesebb a gyalogos közlekedés. Mielőbbi megoldást kérünk!

Probléma helyszíne
Budapest Aranylúd u. 92-94

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • R. Z. visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A bejelentésben foglaltakat kivizsgáltuk. A tárgyi járdaszakasz megépítésére pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • R. Z. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem kaptunk választ az illetékesektől!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • R. Z. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére