Megoldott

Eldugult Kanálisok - Hunyadi utca

Tisztelt Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.!

Kispesten a Hunyadi utcán a 168-as szám előtt lévő kanális el van dugulva, homokkal telített, burjánzik belőle a gaz. Ugyanez a helyzet a felüljárón lévő kanálisokkal is, szinte mindegyik tele van homokkal, nő belőlük a gaz.

Képek: http://1drv.ms/1knilnV

Kérem végezzék el a kanálisok tisztítását!

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kanálisok tisztítása megtörtént!
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink augusztus 8-án
    a jelzett címen és annak környezetében kitisztították
    az eldugult víznyelőrácsokat.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére