Megoldott

Eldugult Kanális Nádasdy utca - Batthyány utca

Tisztelt Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.!

Kispesten a Nádasdy utcán a Határ út felé haladva, a Batthyány utca 134 előtt lévő kanális el van dugulva. Kérem, a dugulás megszüntetését!

Képek: http://1drv.ms/XEDD6l

Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.446665,19.134507,3a,35.6y,59.83h,53.48t/data=!3m4!1e1!3m2!1sc26nO9P8NAHY36dN1y47xg!2e0!6m1!1e1

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Az Önök által jelzett hibát kivizsgáltuk.
    A kereszteződésben található négy darab víznyelő megtisztításra került.

    Köszönjük a bejelentést.

    Központi Ügyelet
    FCsM Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére