Válaszra vár

fák ládája le van festve

Kérünk szépen egy tisztítást - hogy ne legyen Deák téri evangélikus templom oldalában található fásládákon nuku.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Deák Ferenc tér 12

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-10574/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A bejelentést illetékességből továbbítom az Önök részére (egyébként a helyszín V. kerület és nem VI. kerület).

    Tisztelettel:
    Németh Marianna
    Budapest Főváros VI. kerület Te
    ...
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Mátyás!

    Köszi, h elmondtad, ez sajnos nem jó hír...
    A Ráday utcában jelentettem ilyet, és a kerület egész hamar megoldotta... a remény haljon meg utoljára :-)

    Legjobbakat!

    http://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/25089/feher-es-narancs-firkak-a-fasladakon
  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már én is bejelentettem de csak annyi a válasz hogy nem az ő hatáskörük...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • S-N Szabolcs (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére