Megoldott

Látja? Nem látja? Na látja!

A megörökített tábla egy igen fontos KRESZ tábla, mert egy egyirányú utca végén a behajtást tiltaná, ha látni lehetne...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2667)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A kopott közúti jelzőtábla cseréjéről...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát kicserélték!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére