Megoldatlan

Ocsmányul összefirkált utcatábla

Szép, régi utcatábla, még jó állapotban is lenne, de ocsmány módon össze van firkálva. Szeretem az ilyen „koremlékeket”, érdemes lenne letakarítani és akkor jól mutatna a házfalon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ormos u. 10

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy Jenő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zuglói Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok lebonyolítását a Zuglói Zrt. útján látja e
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Még át sem adták, már össze van firkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Taggelt megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére