Megoldott

Madáretető

Anonim Járókelő

Széthagyott kommunális szemétben csipegető galambok a 17 villamos végállomásánál.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Elsősorban a konténer használójának kellene gondoskodnia arról, hogy hulladékgyűjtő edények körül is rend legyen.

    Hogy ki az, nem tudjuk, mert a 13470 hrsz. (melyen az üzemen kívüli vi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának 48/1994 számú Köztisztasági Szabályrendelete határozza meg, hogy Budapest egy adot
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Lomis lakatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kirakott bőr kanapé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Királyfürdő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét és zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére