Megoldott

Kátyú a kerékpárúton

A III. kerületi Ladik utca melletti kerékpárúton (a Filatorigát hévmegálló mellett) évek óta meg van süllyedve, illetve fel van gyűrődve az aszfalt. Aki teheti kikerüli, ami most éppen a tócsa miatt nem nagyon megy. Kérjük az aszfalt cseréjét. Köszönjük!

Szerk. 2015.01.14. - Kérnénk szíves tájékoztatásukat a bejelentés kapcsán lefolytatott vizsgálatról.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A III., Ladik út kerékpárutat a kerületi önkormányzat felújíttatta.

    Észrevételét köszönjük.

    Budapest, 2015. június 12.

    Üdvözl...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Takács Edina alias Nyolcas számú Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz hogy 11 hónapba telt, de csak sikerült megcsinálni! :)
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták a másik bejelentéssel együtt!

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5470/veszelyes-csatornafedel

    Azért azzal megtisztelhettek volna, hogy válaszolnak a többszöri érdeklődésre.
  • Takács Edina alias Nyolcas számú Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nem hajlandóak lépni amig egyszer valaki tényleg meg nem sérül...
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5470/veszelyes-csatornafedel
    2 bejelentés, egyik a csatornafedélről másik az út min...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldve
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb hónap telt el, kérem, jelentsék be újra. Köszönöm!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten kérem bejelenteni, a helyzet változatlan, Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, ott nem kerestem... :-(
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen megtörtént, a bejelentés szövegében is látszik a kérés.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, az előbb elírtam:

    Megérdeklődték a vizsgálat eredményét?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megérdeklődték a vizsálat eredményét?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy érdeklődjék meg, mi lett a vizsgálat eredménye. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram!

    Köszönjük bejelentését, azt meg fogjuk vizsgálni.

    Tisztelettel

    Wéber Tamás
    közterületi hatósági osztályvezető
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy szíveskedjenek újra bejelenteni, mert nem történt semmi. Köszönöm.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2658)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben szereplő kerékpár út
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sártenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére