Megoldatlan

Szétesik a múzeum kerítése

Az Aquincumi Múzeumnak a Szentendrei út felőli kerítése évtizedek óta borzalmas állapotban van, a rozsda úgy megette, hogy előbb-utóbb szét fog esni az egész. A talapzatánál sem sok tartja az egyes elemeket. Fel kellene újítani, bár szerintem inkább ki kellene az egészet cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 139

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért mert az eredeti probléma nem oldódott meg, csak a bejelentést követően kidőlt kerítésrészt pótolták. A többi is bármikor kidőlhet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    csak azt nem értem, EZ miért megoldatlan, amikor 2015. aug. 4-én már állt az új kerítés?!
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1312/hianyzo-kerites
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a jóslatom beigazolódott...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ és az erőfeszítést.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem "MEGOLDATLAN"-ra állítani. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő!
    Igaza van a kedves Járókelőnek, hogy az Aquincumi Múzeum kerítése rossz állapotban van, tudjuk, látjuk. Ennek oka nemcsak az eltelt idő, hanem az útsózások alkalmával a kerítésre kerü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Halott állatok a Római parton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rosszul járó/megállt óra Fő tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére