Megoldatlan

Megdőlt oszlop tábla nélkül

Az oszlop megdőlt, és a tábla is hiányzik róla

Probléma helyszíne
Budapest Kerepesi út 7

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Megoldatlan.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig ilyen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Melyik parkoló cég lehet illetékes?
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát és annak oszlopát nem Részvénytársaságunk üzemelteti. Kérjük a tábla és az oszlop karbantartásával kapcsol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt karó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Attila
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Védett járdákat!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére