Megoldott

Hiányzik a fa

Frissítés 2018.01.22.
Kérem, akkor küldjék el az önkormányzatnak a válasszal együtt, hogy aszfaltozzák le ezt a részt. Köszönöm.

Eredeti bejelentés:
Itt régen egy fa volt. Jó lenne pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 29

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Készen van. :-)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami történik.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az jó lesz, mert jelenleg csak kutyaszar gyűjtőhely.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett helyszínen a fahely leaszfaltozását előirányozzuk.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-7955/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "Itt régen egy fa volt. Jó lenne pótolni."-ról "Frissítés 2018.01.22. Kérem, akkor küldjék el az önkormányzatnak a válasszal együtt, hogy aszfaltozzák le ezt a részt. Köszönöm. Eredeti bejelentés: Itt régen egy fa volt. Jó lenne pótolni."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, akkor küldjék el az önkormányzatnak a válasszal együtt, hogy aszfaltozzák le ezt a részt. Köszönöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor meg aszfaltozzák le.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére