Megoldott

Eltörött szemetes

Sajnálattal vettem észre, hogy a hetekbenn felszereltek társasházunk mellé egy újabb kukát, a kutyaürülék gyűjtő mellé, ami ráadásul el van törve.

Véleményem szerint nagyon nem illenek házunk elegáns környezetébe, pár méterre kertünkben több szemetes is található már.

Érdeklődnék, hogy van-e mód ezeknek leszerelésükre, vagy helyrehozatalára.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bodor u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Claudia! Lezárt bejelentést nem nyitunk újra, így arra kérnénk, hogy nyiss egy új bejelentést, és hivatkozz nyugodtan erre a korábbi előzményre. Köszönjük!
  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre tobb illegalis hulladek kerul a nemreg felszerelt szemetesek melle. Kerem a zsakok es a szemetesek leszereleset.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtőnek ezen a helyen történő
    elhelyezését a kerületi önkormányzat írásban kérte társaságunktól,
    lakossági igény alapján.
    Hely
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére