Megoldott

Lekopott zebra

Lekopott a zebra a VIII. ker. Mátyás tér - Nagy Fuvaros u. sarkon, kérem mihamarabbi pótlását. A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész területet újraaszfaltozzák, a járdát újrarakják, pár héten belül elkészül a zebra.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2624)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest VIII. kerület, Nagyfuvaro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére