Megoldott

Hunyadvár u. 18.

A jelzett cím előtt az úttest beszakadt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest XVI. kerület Hunyadvár utca 18. szám előtti útsüllyedés javítása 2014.09.04 - én megtörtént
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az útpálya süllyedés javításáról intézkedünk.

    Molnár László
    XVI kerület Polgármesteri Hivatal
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Trásy Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét egy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kegyetlen

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca / Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Edina
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Fürge utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére