Megoldásra vár

kátyú

Anonim Járókelő

lassan az egész út szétesik !
ki a felelőse? (XI. kerület vagy Magyar Közút ??)
nincs járda
nincs világítás
több a kátyú mint az út felület.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Repülőtéri út 6

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk Önt, hogy Budapest XI. ker. Repülőtéri út kifogásolt szakasza, Társaságunk üzemeltetésébe tartozik. Az útpálya leromlott állapota ismert előttünk.
    A XI. ker. Repülőt
    ...
  • Bardócz Csaba (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Törölt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • S-N Szabolcs (admin) törölte az ügyet.

  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Október huszonharmadika utca 33 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kőérberki út 9 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csonka János tér 43 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére