Megoldott

Szent Imre Téri Buszvégállomás

Tisztelt Cím!

A Csepel, Szent Imre téri buszvégállomáson a 38-as járat indulási helyén hiányzik a korlát, de a csonkok kiállnak a földből, amiben könnyen megbotlik az ember. A többi korlát állapota is elég instabilnak, leharcoltnak néz ki. A megállókban az aszfalt többnyire fel van gyűrődve, ráférne a végállomásra már egy nagyobb felújítás!

Kérem gondoskodjanak a korlátcsonkok mielőbbi kivételéről, vagy a korlát pótlásáról!

Képek: http://1drv.ms/UmKCz0

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopokat kicserélték, megkaphatja a "Megoldott" pecsétet! :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2602)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben szereplő, Csepel, Sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a megálló már kb 10 éve is ugyan ilyen siralmas állapotban volt. Az a kár, hogy míg vannak kerületek, pl a XVII., ahol buszfolyosó épül, illetve közterek és utak tucatjait építik újjá, aszfaltozzák...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Siet a kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Volánbusz
    Budapest, Csepel HÉV-állomás (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Csepel HÉV-állomás (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére