Megoldatlan

Veszélyes kátyúk

A jelölt helyen időről időre két repedés nagy sebességgel növekszik, amelynek a veszélyességi foka már-már kritikus. Kerékpárosként még veszélyesebb ez az útszakasz, tekintve, hogy az út közepére kell húzódnom.
Tisztelettel kérem, hogy az illetékes mielőbb orvosolja az úthibákat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos változás nem történt.
    Ez nagyon szomorú! :(
  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Wednesday, July 18, 2018 12:05 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos változás nem történt.
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még nem történt változás.
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk Önt, hogy a bejelentésében írt, Budapest XI. ker. Hunyadi János úton lévő útburkolati hiba ismert előttünk. A javítás érdekében a szükséges intézkedést megtesszük. Ú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére